Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

vzpomínáme

Kiri

West highland white terier

narozena: 19. 2. 2001, + 11.1.2016

- bez PP, ale rodiče jsou s PP.

Je výborný hlídač a adoptuje každé mládě doma. Je výborná matka a velmi trpělivá k dětem. Dovede si sjednat pořádek se všemi psy.

19.2.2016 by se dožila 15 let. Bude nám moc chybět. Byla jedinečná. Milovala rodinu, výborně hlídala. Co jsme u ní vždy obdivovali, byla její trpělivost, když byly děti malé. Nikdy se po nich neohnala a na vodítku je před cizíma bránila jako by vycítila jejich bezbrannost.

**********************************************************************

Andra Connan Bohemia

narozena: 4. 6. 2008, + 8. 2 2016

č. zápisu: CMKU/BOM/3985/08

DKK: 0/0  "A"

chovná 57/62 cm - fauve + černá maska (Ostrava - Třebovice)

zkoušky:  ZOP - výborně (100bodů ze 100)

                ZZO - výborně (58 bodů z 60) 

                ZPO 1 - velmi dobře (186 bodů z 200 bodů) jde o

                              obranářskou zkoušku, která se provádí

                              v přírodním terénu

S Eny, jak jí říkáme, děláme sportovní  a služební kynologii. Je to velice aktivní fena, která je neustále v pohybu. Doprovází nás na výletech a procházkách, kde ji nemusíme hlídat, to dělá ona. Je nekonfliktní s výbornou poslušností. Při kousání na ringo si ulomila jeden z řezáku a proto už budeme trénovat na ringo pouze omezeně. Eny jsme se rozhodli nekrýt.

Rodiče: Cedrik Astape, Fancy van de Duvetorre

odkaz na ukázky ze dne dětí http://www.youtube.com/watch?v=E8v-Zp3hrqs

Dne 8.2.2016 zemřela nečekaně Andra Connan Bohemia. Měla nedožitých 8 let. Byla akční a kamarádská. Milovala děti a zvířata. Byla bezkonfliktní i při kontaktu se zvířaty. Žádnému nikdy neublížila. Člověku díl trvá než se s takovýma zprávama "smíří".

********************************************************************************

Micka

kočka domácí

narozena: cca r. 2005

Zemřela v létě 2013

Přitoulala se ve velmi špatném zdravotním stavu. Teklo jí příšerně z očí. Měla čumák, jako by jí někdo praštil a k tomu šílený průjem. Dali jsme jí dohromady a pojmenovali Micka. Zůstala už, ale menšího vzrůstu. Asi následky předchozího špatného zacházení.

Micinka je naše přítulná kočička. Naších psů se vůbec nebojí a pokud se jí něco od ních nelíbí, tak jím dá pár facek. Ráda se mazlí. Je to jediná kočka, kterou máme tak dlouho, protože nám je většinou přejede auto. Každoročně minimálně jednou má koťátka, která mívá v dospělosti krásně velká.

Nechali jsme si po ní kotě z 1.5.2013, kterou jsme pojmenovali úplně stejně a jsou si hodně podobné, jenom mladší Micka je zrzavá.

TOPlist